Vize

Naše sdružení pod hlavičkou „Dům pojištění a investic“ vzniklo v roce 2012. Skupina vznikla na půdorysu odborníků z různých pojišťoven na našem trhu. V této chvíli aktivně pomáháme klientům v okresech Nový Jičín, Opava, Ostrava, Frýdek Místek a Přerov.

Specializujeme se zejména na péči o klienty v oblasti pojistných produktů. Vytváříme pro klienty detailní analýzu v rámci 19 největších pojišťoven na českém trhu. Hledáme pro klienty nejlepší řešení v oblastech osobního pojištění, ale také kompletního pojištění podnikatelských rizik. Jsme připraveni vždy aktuálně řešit požadavky změn pojistných smluv. Spolupracujeme s klienty od fáze nahlášení škodné události, přes kompletní dokladování, až po výplatu pojistného plnění z pojistné události.

Z našich řad jsou odborně připraveni poskytnout informace specialisté na penzijní připojištění, stavební spoření, investice, hypotéky a úvěry.

Nezatěžujeme klienty zbytečnými formuláři, analýzami, atd.. Ukazujeme na konkrétních případech úspory, upozorňujeme na různé výluky či omezení ve smlouvách a vše demonstrujeme na pojistných událostech ze života.

Naši práci děláme skutečně odborně !!!

Těšíme se na spolupráci s Vámi
Ing. Patrik Pavelek

Přejít k navigační liště